Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugins/system/tabs/language) is not within the allowed path(s): (/home/beunai/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/beunai/domains/berciunai.lt/public_html/plugins/system/nnframework/helpers/functions.php on line 386
2022 m. stovyklos
Spausdinti

 

 

2022 m.  stovyklų datos

 

 

 

Pamainos Organizuoja Stovyklų datos
1 Pamain (dalyvių amžius 9-14m.)
Jaunųjų ateitininkų sąjunga (JAS) Nuo 2022-07-15 d. iki  2022-07-24 d.
2 Pamain (dalyvių amžius 9-14m.)
Jaunųjų ateitininkų sąjunga (JAS)

Nuo 2022-08-05 d. iki  2022-08-14 d.

 


Šiais metais stovykloje pristatome naujieną: į abi pamainas renkame papildomus mišrius 15-16 metų vaikinų ir merginų būrelius. Kasmet sulaukiame nemažai prašymų - iš jau stovyklinį amžių išaugusių jaunuolių - toliau dalyvauti mūsų stovyklose. Nors mūsų stovyklos programa yra skirta jaunesniems vaikams, norime šiems, dar vadovų amžiaus nesulaukusiems vaikams, vis tiek suteikti galimybę sudalyvauti stovykloje. Šio būrelio dalyvių lauks galimybė aktyviau dalyvauti programos įgyvendinime, iš arčiau pamatyti stovyklos kūrimo "virtuvę" bei šiek tiek prisiliesti prie vadovo atsakomybių. Laukiame motyvuotų, ateitininkų principus pažįstančių, nuotykių nebijančių jaunuolių! Vietų skaičius yra ribotas, todėl po registracijos prašysime motyvacinio laiško, šių dalyvių atrankai.

 

 

2022 m. JAS stovyklų programa

  

„Berčiūnų pasaka”

 

Šiomis dienomis pasaulis susiduria su dideliais neramumais – karas Ukrainoje, vis dar besitęsianti pandemija bei jos sukelti iššūkiai. Ypatingai jautriai tai priima ir išgyvena vaikai. Todėl 2022 metų stovyklose kviesime vaikus svajoti apie šviesesnį pasaulį - „Berčiūnų pasaką”. Vasaros stovyklų metu stengsimės įkvėpti vaikus patiems kurti savo pasaką, t. y. ryžtis pokyčiui, prisiimti atsakomybę, rūpintis aplinkiniais ir būti pavyzdžiui kitiems. Būtent šios vasaros stovyklos bus galimybė vaikams pasinerti į Berčiūnų pasaką, kurią kursime drauge ir joje patirsime stebuklingus nuotykius.

2022 metai seimo paskelbti „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos” ir Romo Kalantos metais. Abu šie pavyzdžiai liudija apie tvirtą ryžtą, siekiant svajonės – nepriklausomos Lietuvos valstybės. Šios asmenybės įkvepia ir dabar kurti Lietuvos pilietinę visuomenę. Taigi, stovyklos programoje bus atskleistos šių asmenybių idėjos bei gyvenimo principai. Per katalikų bažnyčios kronikos istoriją vaikai mokysis pilietiško ir patriotiško elgesio, susipažins kaip turi elgtis proaktyvus ir atsakingas pilietis. Taip pat 2022 metai yra paskelbti Lietuvos krepšinio šimtmečio metais. Krepšinis yra vienas iš Lietuvos vienybės simbolių, kuris yra paprastai ir lengvai suprantamas vaikams.

Stovyklos programa padės vaikams geriau pažinti save bei savo talentus, suprasti, kaip juos padovanoti visuomenei. Atpažindami gerai žinomus pasakų herojus vaikai įsijaus į jų vaidmenį, bandys surasti ir panaudoti savo supergalias bendram visuomenės ir Lietuvos labui. Remdamiesi pasakų motyvais, vaikai mokysis didvyriškumo, drąsos, atsakomybės už save bei už kitą.

Stovykloje kiekviena diena pradedama ryto malda, vėliavos pakėlimu giedant Lietuvos himną, vadovų parengtu dienos pristatymu. Po pusryčių iki pietų organizuojamos pilietiškumą, tautiškumą, katalikiškumą, šeimyniškumą, visuomeniškumą, inteligentiškumą puoselėjančios edukacinės veiklos. Po pietų laisvalaikis – aktyvūs ir meniniai užsiėmimai, žaidimai. Toliau seka Šv. Mišios, po jų vakarienė, vakaro programa, vėliavos nuleidimas, ateitininkų himnas bei dienos aptarimas grupelėse.

 

  8:00 Labas rytas – keliama stovykla
  8:30 LR vėliavos pakėlimas, ryto malda, dienos temos pristatymas
  9:00 Pusryčiai, tvarkos valandėlė.
10:00 I Pamokėlė
10:40 II Pamokėlė
11:20 Priešpiečiai
11:40 IV Pamokėlė
13:00 Pietūs, laisvalaikis
15:00 Maudymasis, pasirengimas vakaro programai
17:00 Šv. Mišios (kiekvieną dieną)
18:00 Vakarienė
19:00 Vakaro programa
20:30 LR vėliavos nuleidimas, vakaro malda
21:00 Naktipiečiai
22:00 Miegas

 

registracija į 2022m. Jaunųjų ateitininkų sąjungos stovyklą

 

 

Pamaina Pamainos data Pamainos dienų skaičius Kelialapio kaina Kaina su nuolaida* Kaina su nuolaida**
1. 2022-07-15-24d. 10 d. 340,00 EUR 220,50 EUR * 15,75 EUR **
2. 2022-08-05-14d. 10 d. 340,00 EUR 220,50 EUR * 15,75 EUR **

 

 

Kelialapių įsigijimo tvarka:

 1.

 Atidžiai perskaitykite visą informaciją.

 2.

 Nuspręskite, kurioje pamainoje norite dalyvauti.

 3.

 Užpildykite registracijos anketą ir ją išsiųskite.

P.S. Labai svarbu, kad registracijos anketą pildytu vaikų tėvai ar globėjai. Anketoje atidžiai suveskite visą reikiamą informaciją. Labai svarbu, kad kontaktinę informaciją (tel. nr. ir el. paštą) suvestumėte tiksliai be klaidų. Kitu atveju, įsivėlus klaidoms,  laiškai su registracijos  informacija jūsų gali nepasiekti.

 4. 

  Po registracijos el. paštu gausite registracijos anketos laišką ir sms žinutę kaip patvirtinimą, kad registracijos anketą  sėkmingai gavome, ir Jūsų kontaktiniai duomenys suvesti teisingai.

Jei iki 30 min. po registracijos Jūs vis dėlto negausite el. laiško ir sms žinutės, būtinai susisiekite su mumis telefonu. +37065230735  nuo 9-18 val. Taip pat visais su registracija susijusiais klausimais rašykite mums į el. paštą:  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 5.

5 -10 d. laikotarpyje registracijos anketa yra peržiūrima ir, jei duomenų joje netrūksta ir atitinka mūsų reiklavimus,  el. paštu  gausite patvirtinimą, kad registracijos anketa priimta. Su šiuo laišku atkeliaus ir kita aktuali informacija dėl apmokėjimo už kelialapį bei nurodomi reikiami dokumentai, kuriuos reikės prisegti pasirašant stovyklavimo  sutartį.

 6.

Nurodytu laiku perveskite pinigus už kelialapį.

 7.

Po kelialapio apmokėjimo, el. paštu gausite nuorodą į sutarties pasirašymo anketą, kurią reikės užpildyti. Šioje anketoje reikės prisegti reikiamus dokumentus, jei dalyvausite pagal "TAPK 2" projektą.Užpildyta anketa susigeneruoja į elektroninę sutartį, kurią reikės pasirašyti. Jau pasirašytą sutartį  iki stovyklos pradžios gausite el. paštu. Popierinių sutarčių vežti į stovyklą nereikės.

 

 

Kaina

Paaiškinimas

340,00EUR     

Tėvams, galintiems mokėti pilną kainą, ir nelikus lengvatinių kelialapių, kurių skaičius yra ribotas. (Vieno vaiko dalyvavimas  stovyklos programoje 2022 m. yra ribojamas viena pamaina)

220,50EUR*.

* (1 ir 4 grupė) Vaiko dalyvavimas programoje yra ribojamas viena stovyklos pamaina Švietimo mainų paramos fondo vykdomo projekto („Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas" 09.2.2-ESFA-V-729 priemonės „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas" projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk (TAPK 2)")  2022 m. mokinių vasaros atostogų laikotarpiu. Šia nuolaida gali pasinaudoti vaikas, kuris:
-nuolat gyvena Lietuvos Respublikoje ir mokosi lietuvių mokamąją kalba;
- yra lietuvių kilmės*, tačiau nuolat gyvena ne Lietuvos Respublikoje (pasirašant stovyklavimo sutartį reikės pridėti tai įrodančius dokumentus).

*Užsienio valstybėse gyvenančių lietuvių kilmės asmenų sąvoka apibrėžta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. kovo 30 d. nutarime Nr. 389 „Dėl Globalios Lietuvos" – užsienio lietuvių įtraukimo į valstybės gyvenimą – kūrimo 2011-2019 metų programos patvirtinimo".

Nuolaida taikoma tik patvirtinus Švietimo mainu paramos fondui, kad vaikas dar nėra dalyvavęs pagal „TAPK 2" projektą vaikų vasaros stovyklose 2022 m.

220,50EUR*

 * (3 grupė) Lengvatiniai kelialapiai vaikams, kurie iki Programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos mokėsi Lietuvos Respublikoje ne lietuvių mokomąją kalba.
Vaiko dalyvavimas Programoje yra ribojamas viena stovyklos pamaina Švietimo mainų paramo fondo  vykdomo projekto („Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas" 09.2.2-ESFA-V-729 priemonės „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas" projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk (TAPK 2)") 2022 m. mokinių vasaros atostogų laikotarpiu.

Nuolaida taikoma tik patvirtinus Švietimo mainu paramos fondui, kad vaikas dar nėra dalyvavęs pagal „TAPK 2" projektą vaikų vasaros stovyklose 2022 m.

15,75 EUR**

** (2 grupė) Vaiko dalyvavimas programoje yra ribojamas viena stovyklos pamaina Švietimo mainų paramo fondo vykdomo projekto („Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas" 09.2.2-ESFA-V-729 priemonės „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas" projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk (TAPK 2)") 2022 m. mokinių vasaros atostogų laikotarpiu. Šia nuolaida gali pasinaudoti vaikas, kuris:
- nuolatos gyvena Lietuvos Respublikoje, auga šeimoje, kuri iki programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos gauna finansinę socialinę paramą pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą (žr. akt. red);
- auga šeimoje, kuri programos vykdymo laikotarpiu gauna finansinę socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą (žr. akt. red);
- iki programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos turi nustatytą ir patvirtintą negalią;
- vaikas, kuris yra imigrantas iš trečiųjų šalių (ne Europos Sąjungos), turintis papildomos apsaugos ar pabėgėlio statusą, suteiktą vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymu „Dėl užsieniečių teisinės padėties" (žr. akt. red.) ar kitos Europos Sąjungos šalies ir leidimą laikinai ar nuolatos gyventi Lietuvos Respublikoje.
Nuolaida taikoma tik patvirtinus Švietimo mainu paramos fondui, kad vaikas dar nėra dalyvavęs pagal „TAPK 2" projektą vaikų vasaros stovyklose 2022 m. Pasirašant stovyklavimo el.  sutartį reikės pateikti socialinės paramos gavimą / neįgalumą / papildomos apsaugos ar pabėgėlio statusą įrodančius dokumentus pagal Lietuvos Respublikos įstatymą. 

*** Informuojame, kad lengvatiniai kelialapiai yra subsidijuojami  Švietimo mainų paramo fondo vykdomo projekto („Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas" 09.2.2-ESFA-V-729 priemonės „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas" projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk (TAPK 2)") 2022 m. mokinių vasaros atostogų laikotarpiu. Vaiko dalyvavimas programoje yra ribojamas 2022 m. viena stovyklos pamaina.

Šio reikalavimo užtikrinimui  subsidijuojamų vaikų kelialapių sąrašai bus siunčiami į fondą informacijai sutikrinti. Jei  iš fondo gausime informaciją, kad vaikas 2022 metais. jau dalyvavo pagal minėtą projetą ir jam buvo skirtas kelialapio subsidijavimas, mes iš karto informuosime tėvelius, globėjus ir prašysime padengti kelialapio kainos likutį

 


REGISTRACIJOS ANKETA